×


[email protected] | 0850 399 36 63

İnfogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Barbaros Mah. Kardelen Sok.
Palladium Tower No: 2/114
Ataşehir / İstanbul
Infogenetik, Roche grup firmasıdır.
®2015 Foundation Medicine, Inc.
Foundation Medicine® ve FoundationOne®
tescilli ticari markalardır.
Site sorumlusu: Hakan Çelebi

Hukuki Bilgilendirme

www.infogenetik.com  veya www.infogenetik.com.tr vb. alan adları üzerinden eriştiğiniz tüm sayfalar ve alt alan adları ile birlikte bu internet sitesi (“ İnternet Sitesi”) Infogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Barbaros Mah. Kardelen Sok.
Palladium Tower No: 2/114
Ataşehir / İstanbul (" İnfogenetik") tarafından geliştirilmiş ve sağlanmıştır. Bu İnternet Sitesi’ni kullanmadan önce bu Hukuki Bilgilendirme metnini dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. İnternet Sitesi’ne ve içeriğine erişiminiz ve kullanımınız, bu Hukuki Bilgilendirme metninde belirtilen koşulların tamamını kabul etmenize ve koşullara uymanıza bağlıdır. İnternet Sitesi içerisindeki koşulları kabul etmemeniz halinde, İnternet Sitesi’nden hemen ayrılmanız ve İnternet Sitesi’nden elde ettiğiniz içeriklerin her türlü kullanımını durdurmanız, tarayıcınızda ve bilgisayarınızda yer alan çerezleri temizlemeniz gerekmektedir.

Telif Hakkı

Bu İnternet Sitesi ve içeriklerine ilişkin tüm telif hakları, fikri ve sınai mülkiyet hakları ve diğer haklar İnfogenetik’e aittir ve/veya lisanslıdır. İnfogenetik’e ait İnternet Sitesi ve burada verilen bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı verilmektedir. Çoğaltılmaları, yeniden iletilmeleri veya başka amaçla kullanılmaları kesinlikle yasaktır. Bu İnternet Sitesi’nde yer alan herhangi bir bilgiyi çoğaltmak ve/veya yeniden iletmek için İnfogenetik İnfogenetik’ten izin talep edilmelidir. Bu İnternet Sitesi’ndeki herhangi bir bölüm başka bir internet sitesinin bölümü haline getirilemez. Bu İnternet Sitesi ve içeriği herhangi türde bir veritabanı oluşturmak için kullanılamaz veya veritabanının dağıtılması amacıyla veri tabanlarında saklanamaz.

Garanti ve sorumluluk taşımaz

Bu İnternet Sitesi’nde İnfogenetik hakkında mevcut olan bazı bilgiler bulunmaktadır. İnfogenetik, doğru ve güncel bilgi sağlanmasını amaçlıyor olsa da bu İnternet Sitesi’nde sağlanan bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini doğrudan veya ima yolu ile beyan ve garanti etmez ve bu sitenin veya bağlantılı herhangi bir sitenin kullanımına dair herhangi bir sorumluluk taşımaz. İnfogenetik bu siteyi önceden haber vermeksizin istediği zaman değiştirebilir, ancak siteyi güncelleme konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İnfogenetik ve bu İnternet Sitesi veya bununla bağlantılı internet sitelerinin oluşturulması, üretilmesi veya teslimi ile ilgili diğer herhangi bir taraf, siteye erişiminizden kaynaklanan herhangi bir doğrudan, tesadüfi, dolaylı veya cezai zarara karşı veya bu İnternet Sitesi veya bununla bağlantılı internet siteleri veya içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklikten herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu İnternet Sitesi’nin içeriği ve bilgiler, “oldukları gibi” ve “sadece bilgi edinmeniz” amacıyla sağlamış olup, bilgi bütünlüğü, kalite garantisi, pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya herhangi diğer zımni garanti de dahil olmak üzere, herhangi bir garanti ve/veya taahhüt içermeksizin sağlanmaktadır. İnternet Sitesi’ndeki içerikler maddi veya teknik hatalardan kaynaklanan yanlışlar veya eksiklikler içerebilir. Bu durumda söz konusu bilgiler herhangi bir bildirim yapılmadan değiştirilebilir, güncellenebilir veya silinebilir. İnfogenetik, İnternet Sitesi’nin kesintisiz veya hatasız çalışacağına veya teknik sorunların giderileceğine dair hiçbir garanti vermemektedir. İnfogenetik İnternet Sitesi’nin bilgisayar veya mobil cihazınızla uyumlu olduğunu veya İnternet Sitesi veya sunucusunun hatalardan veya virüslerden vb. zararlı yazılımlardan arınmış olduğunu garanti etmez ve İnfogenetik bu nedenlerden dolay meydana gelecek zararlardan herhangi bir şekilde sorumlu olmayacaktır.

İnfogenetik, bu İnternet Sitesi üzerinden ulaşacağınız başka bir internet sitesiyle ilgili herhangi bir taahhüt veya garanti vermemekte ve bu hususa ilişkin sorumluluk taşımamaktadır. Söz konusu internet sitelerine erişim sağlayan bağlantılar sadece size kolaylık olması içindir ve İnfogenetik’in bu intetnet sitelerini veya içeriklerini onayladığı anlamına gelmemektedir.

Teklif veya talep değildir

Bu İnternet Sitesi’nde verilen bilgiler, İnfogenetik’e ait herhangi bir menkul kıymet alım satımı veya herhangi bir işlemin satın alınması veya elden çıkarılması için bir teklif veya talep teşkil etmez. Yatırımcılar yatırım kararları için bu bilgilere güvenmemelidir.

İnternet Sitesi üzerinden herhangi bir mal veya hizmet satışı yapılmamaktadır, herhangi bir elektronik ticaret faaliyeti yürütülmemektedir.

İleriye yönelik bilgiler

Bu sayfada ileriye yönelik bilgiler bulunabilir. Bu tür bilgiler, bilimsel, ticari, ekonomik ve mali faktörler dâhil olmak üzere çeşitli önemli belirsizliklere tabidir ve bu nedenle fiili sonuçlar, sunulanlardan önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Bağlantılar

İnternet Sitesinde bulunan üçüncü taraf sayfalarına ait bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Herhangi bir üçüncü taraf sayfasının içeriği hakkında bir görüş bildirilmemektedir ve İnfogenetik üçüncü taraflara ait tüm bilgilerin ve kullanımının sorumluluğunu kesinlikle kabul etmemektedir.

Ticari Markalar

İnternet Sitesi’nde belirtilen tüm ticari markalar bir İnfogenetik’e aittir veya lisanslıdır veya gerekli izinler alınarak kullanılmaktadır. İnfogenetik’in yazılı izni olmaksızın İnternet Sitesi’nde belirtilen herhangi bir ticari ad, ticari marka, logo, şekil ve benzeri işaretler üçüncü kişilerce kullanılamaz veya referans olarak gösterilemez.

Veri Gizliliği

Veri gizliliği ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin genel bilgiler için Gizlilik Politikası’nı inceleyebilirsiniz. İnfogenetik’in, İnternet Sitesi üzerinden edindiği veya paylaştığınız, kişisel veri olarak nitelendirilebilecek bilgiler dışındaki tüm bilgiler "gizli olmayan bilgi" olarak değerlendirilecektir. İnfogenetik’e İnternet Sitesi üzerinden veya başka bir yolla, İnfogenetik ile gizli bilgilerin korunmasına ilişkin yazılı bir sözleşme yapmaksızın herhangi bir bilgi iletmeniz halinde, İnfogenetik’in söz konusu bilgileri, size karşı herhangi bir yükümlülük taşımaksızın kullanabileceğini kabul etmiş ve onaylamış olursunuz.

Bu Hukuki Bigilendirme metni ve Gizlilik Politikası İnfogenetik tarafından zaman zaman değiştirilebilir veya güncellenebilir. Değişiklikler ve güncellemeler bu İnternet Sitesi’nde yayımlandığı tarihte yürürlüğe girer ve bağlayıcı olur. Bu Hukuki Bilgilendirme metni 26 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerlidir.

İnternet Sitesi, bu Hukuki Bigilendirme metni, Gizlilik Politikası ve İnfogenetik mal ve hizmetlerine ilişkin olarak bilgi edinmek veya dilek, şikayet ve önerilerinizi iletmek için ya da kişisel verilerinize ilişkin yasal haklarınızı kullanmak için [email protected] e-posta adresi üzerinden İnfogenetik ile iletişim kurabilirsiniz.