×


[email protected] | 0850 399 36 63

İnfogenetik Moleküler Bilgi Hizmetleri A.Ş.
Uniq İstanbul, Ayazağa Cad.
No.4 D/101 Maslak
34396 Sarıyer / İstanbul
Infogenetik, Roche grup firmasıdır.
®2015 Foundation Medicine, Inc.
Foundation Medicine® ve FoundationOne®
tescilli ticari markalardır.
Site sorumlusu: Gökçe Temizaş

Bilim ve teknolojiden aldıkları gücün yanı sıra sevdiklerinden aldıkları moralle kanser hastalığını yenenlerin, mücadelede sınır tanımayanların ve sağlığına kavuşanların ilham verici hikayeleri, bu bölümde sizi bekliyor.

Corey Wood’un Hikayesi:

20 yaşındaki Corey’nin hayatı, sağ gözündeki parlama yüzünden doktora gitmesiyle aniden değişti. Genç kadın basit bir rahatsızlık yaşadığını zannederken, sonuç bambaşkaydı: 4. evre akciğer kanseri. Corey, tedavi sürecini planlama sürecinde FoundationOne CDxTM Kişiselleştirilmiş Kanser Tedavi Haritası ile ilerlemeye karar verdi. Önerilen ilaç tedavisiyle hızla iyileşmekle kalmadı, eskisi gibi spor yapmaya da rahatlıkla devam etti.

Corey, kanserle mücadelesinde FoundationOne CDxTM ile ilerlediği için geleceğe dair çok daha umutlu.

Linda’nın Hikayesi:

Akciğer kanseri, beyin kanseri ve göğüs omurlarında lekelenme. FoundationOne CDxTM ile tanışmadan önce, Linda’nın sağlık tablosu bu şekildeydi. FoundationOne CDxTM’in önerdiği tedavi ışığında hem tümörün boyutlarında büyük oranda küçülme görüldü hem de hiçbir yan etki gözlenmedi.

Linda’nın bu süreçteki en büyük destekçileri, her zaman yanında olan eşi Dan ve FoundationOne CDxTM Kişiselleştirilmiş Kanser Tedavi Haritası’nın sunduğu umut dolu tedavi süreci...

Heather’ın Hikayesi:

Heather, FoundationOne CDxTMTM Kişiselleştirilmiş Kanser Tedavi Haritası ve tedavi önerileri ile hayatı değişti. Sunulan tedavi programı Heather’ın tümörünü büyük oranda küçültürken, daha önceki tedavilerin aksine günlük hayatını olumsuz etkilemedi.

Heather, kanser tedavisi için FoundationOne CDxTM’i tercih ettiği ve yaşam enerjisini geri kazandığı için çok mutlu.